ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Revita EPS (25% pikemad ripsmed)

Revita EPS (25% pikemad ripsmed) TOOTED Pikad ripsmed
Vabandame, see kaup on juba müüdud. Kui soovite teda osta, siis palume võtta meiega ühendust telefoni teel või e-postiga info@medikos.ee

Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Revita EPS – eriti hea vahend ripsmete ja kulmude kasvu stimuleerimiseks. Kliinilised uuringud tõendavad, et juba peale 4 nädalast preparaadi Revita EPS kasutamist ripsmed tihenevad ja pikenevad kuni 25 protsenti. Preparaat ei sisalda sellist ravivahendit nagu bimatoprost, sellepärast ta on palju ohutum ja õrnem kui muud sarnased preparaadid.

Miks tasub valida Revita EPS?

• Ripsmed kasvavad 25 protsenti pikemateks juba peale 4 nädalat (Informatsioon tugineb medikos.ee klientide küsitlusel, kuid tulemused võivad sõltuda konkreetsest isikust).
• Raha tagastamise garantii.
 Märkimisväärselt pikendab ja tihendab ripsmeid.
• Õrn ja ohutu: ei ärrita silmi.

Revita EPS kasutamine

Preparaati tuleb regulaarselt kasutada 4 nädala jooksul, kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Enne kasutamist vaadake, kas näonahk on puhas ja ilma meigita.  Vajutage pliiatsikujulisele pakendile, et vahend hakkaks välja voolama. Ettevaatlikult määrige vahendit silmalaugude äärtele, sarnaselt ripsmepliiatsi kasutamisega. See vahend on täiesti ohutu, isegi tema sattumisel silma pole vaja neid pesta. Revita EPS võib kasutada ka koos  muude näo ja silmade meikimisvahenditega.

TÄHELEPANU! Soovides säilitada saavutatud tulemust, kasutage Revita EPS pliiatsit regulaarselt. Peale soovitava resultaadi saamist soovitame kasutada Revita EPS pliiatsit kord päevas. 

Revita EPS pudelikesed

2,4 ml.

Päritolumaa

Ameerika Ühendriigid.

 

Raha tagastamise garantii

Juhul kui Teie ei ole rahul selle tootega – meie tagastame Teile raha! Rohkem informatsiooni raha tagastamise kohta leiate siit.

 Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus