ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Suhu pihustatav norskamisvastane vahend

Suhu pihustatav norskamisvastane vahend TOOTED Norskamise vastu
Hind:    18.00 EUR
Kogus:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Norskamisvastane suhu pihustatav vahend Snoreeze – unikaalne vahend igapäevase norskamise vastu. Kasutatakse, kui norskamise põhjuseks on ülemiste hingamisteede ahenemisest tekitatud neelu kudede vibreerimine. See vahend kaotab põhilise norskamise põhjuse – pärsib neelu pehmete kudede vibreerimise. Norskamisvastane vahend võimaldab Teil ja Teie partneril  nautida rahulikku und 8 tundi järjest. See vahend toimib sõltumata keha asendist magamise ajal.

Miks tasub valida  Snoreeze?

  • Kaitseb norskamise eest kuni 8 tundi (või tagastame raha).
  • Efektiivsus on kinnitatud paljude laboratoorsete uuringutega.
  • Valmistatud naturaalsetest ainetest.
  • Meeldiva piparmündi maitsega.

Norskamisvastase vahendi Snoreeze kasutamine

Enne kasutamist loksutage pudelikeses olevat preparaati. Pöörake pihustit  90º  nurga võtta. Pihustage  preparaati 3 korda suhu. Parima tulemuse saamiseks ärge sööge ega jooge peale preparaadi pihustamist. Juhul kui 3-kordne pihustamine ei andnud soovitud tulemust, korrake seda protseduuri.

Snoreeze Throat spray

TÄHELEPANU! Hoida kuivas ja jahedas kohas temperatuuril kuni 25 ºC. Hoida lastele kättesaamatus kohas.  Pihusti pumbal on väikeseid detaile. Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele soovitame enne preparaadi kasutamist konsulteerida arsti või apteekriga.

Snoreeze koostis

Aqua, glycerin, sorbitan stearate, polysorbate 60, cellulose, peppermint oil, tocopheryl acetate (vitamin E), potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, xantham gum, hyaluronic acid, guar gum. Vegetal origin.

Pihustusvahendi Snoreeze pudelikesed

Maht 23,5 ml. Suhu pihustatavat vahendit Snoreeze jätkub Teile keskmiselt 50 korraks.

Päritolumaa

Ühinenud Kuningriigid

Raha tagastamise garantii

Meie garanteerime, et Snoreeze kaitseb Teid norskamise eest isegi siis, kui teised tooted seda ei tee. Juhul kui Teie ei ole rahul selle tootega – meie tagastame Teile raha! Rohkem informatsiooni raha tagastamise kohta leiate siit.

 

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus