ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Norskamisvastased ribad

Norskamisvastased ribad  TOOTED Norskamise vastu
Hind:    8.00 EUR
Kogus:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Suulae ribad Snoreeze – väga efektiivne vahend norskamise vastu, mida on väga mugav endaga kaasas kanda. Need on väga õhukesed, kergesti rahakotti või taskusse mahtuvad ribad, mis kinnitatakse suulakke. Silmapilkselt kaob norskamine, oma toimelt Snoreeze ribad on võrdsed suhu pihustava vahendi Snoreeze toimega. Ribasid on kerge kasutada, nad lahustuvad, jättes suhu karske piparmündi maitse. Suulae ribad Snoreeze kaitsevad Teid norskamisest põhjustatud häbitundest 8 tundi järjest ja kindlustavad rahuliku une.

Miks tasub valida suulae ribasid Snoreeze? 

  • Kaitsevad norskamise eest kuni 8 tundi (või tagastame raha).
  • Efektiivsus on kinnitatud paljude laboratoorsete uuringutega.
  • Valmistatud naturaalsetest ainetest.
  • Meeldiva piparmündi maitsega.
  • Mahuvad rahakotti või taskusse.

Suulae ribade Snoreeze kasutamine

Võtke pakendist suulae riba Snoreeze ja kleepige ta suulakke nii, nagu on näidatud pildil.  Riba liibub silmapilkselt ja hakkab sulama. Parima tulemuse saavutamiseks ärge sööge ega jooge peale tema kohalepanekut.

Snoreeze oral stripes

TÄHELEPANU! Hoida kuivas ja jahedas kohas temperatuuril kuni 25 ºC. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele soovitame enne kasutamist konsulteerida kas arsti või apteekriga.

Snoreeze koostis

Pectin (from apples), aqua, glycerin, peppermint oil, cellulose, sorbitan stearate, polysorbate 60, tocopheryl acetate (vitamin E), menthol (from peppermint), aspartame**, potassium sorbate, sodium saccharin, acesulfame K, hyaluronic acid, guar gum, citric acid, blue FCF. Vegetal origin. **A source of phenylalanine.

Suulae ribade Snoreeze pakend

14 tk.  Üheks ööks kasutada 1 tk.

Päritolumaa

Ühinenud Kuningriigid

Raha tagastamise garantii

Meie garanteerime, et Snoreeze kaitseb Teid norskamise eest isegi siis, kui teised tooted seda ei tee. Juhul kui Teie ei ole rahul selle tootega – meie tagastame Teile raha! Rohkem informatsiooni raha tagastamise kohta leiate siit.

 

 

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus