ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Perspi-Rock

Perspi-Rock TOOTED Higivastased
Perspi-Rock 1 tk. - 8.00 EUR
Perspi-Rock 2 tk. - 14.00 EUR
Perspi-Rock 3 tk. - 18.00 EUR


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Desodorant Perspi-Rock on 100-protsendiline naturaalne produkt  Aasia soolakaevandustest. Perspi-Rock  kaitseb Teid ebameeldiva higilõhna eest rohkem kui 24 tundi. Tema tootmiseks ei kasutata mitte mingisuguseid keemilisi aineid. 

Naturaalne produkt

Perspi-Rock koosneb naturaalsetest kaaliumi ja alumiiniumi kristallidest, ta on naturaalne baktereid hävitav antiseptik, mis väga hästi sobib ebameeldiva higilõhna kaotamiseks. Ta pärsib nahal bakterite kasvu, mis põhjustavad ebameeldivat lõhna.

Aasias on ta tuntud nime all „Tawas“ – naturaalsed  mineraalse soola kristallid. Neid kristalle kasutatakse Aasias juba sadu aastaid.

Perspi-Rock katab nahka mikroskoopilise mineraalse soola kihiga, ta ei ummista poore ja kaotab ebameeldiva higilõhna.

Perspi-Rock kasutamine

Desodorandiga Perspi-Rock määrige kohti kehal, mida soovite kaitsta ebameeldiva higilõhna eest. Määrige ainult puhtale nahale.

Perspi-Rock pakend

60 g.  Perspi-Rock on müügil peopessa mahtuvas pakendis, mis mahub kergesti käekotti, seega pakend on ideaalne kasutamiseks reisimise ajal. Regulaarsel kasutamisel ühte pakendit jätkub Teile 6 kuni 8 kuuks, sõltuvalt kehaosade suurusest,  millede higistamist soovite kaotada.

Päritolumaa

Valmistatud Hiinas spetsiaalse Perspi Patch Ltd. tellimuse alusel.

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus