ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Perspi-Sensitive

Perspi-Sensitive TOOTED Higivastased
Vabandame, see kaup on juba müüdud. Kui soovite teda osta, siis palume võtta meiega ühendust telefoni teel või e-postiga info@medikos.ee

Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Perspi-Sensitive on eriti õrna toimega, sest ta ei sisalda alumiiniumi ja alkoholi, sellepärast teda kasutatakse näol, kaelal ja intiimsetel kehaosadel (nendel kehaosadel ei soovitata kasutada antiperspiranti Perspi-Guard). Vaatamata sellele, et antiperspirant Perspi-Sensitive on eriti õrna toimega, ta on väga efektiivne kaenlaaluste, käte, jalgade ja teiste kehaosade kaitseks, kus higistamine ja ebameeldiv lõhn on suur probleem.

Teaduslikud uuringud näitavad, et Perspi-Sensitive on sama tugeva toimega kui antiperspirandid, millede koostises on isegi kuni 10 % alumiiniumkloriidi. Sellepärast ta on eriti kõrgelt tunnustatud.

Miks tasub valida Perspi-Sensitive?

  •  Ta ei sisalda alumiiniumi, alkoholi ega parabeene.
  •  Sobib eriti tundlikkudele kehaosadele (näole, peopesadele, jalataldadele, intiimsetele kohtadele).
  •  Toimib samuti kui botuliini süstimine.
  •  Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.
  •  Teaduslikult tunnistatud toime.
  •  Peatab naha vananemise sümptomid.
  •  Tema valmistamiseks kasutatakse kõrgekvaliteetseid koostisaineid.

Perspi-Sensitive kasutamine

Õhtuti enne magamaheitmist määrige Perspi-Sensitiivi puhtale ja kuivale nahale. Parimate tulemuste saamiseks soovitame kasutada pidevalt.

Perspi-Sensitive koostis

Aqua, Glycerin, CH3™ Pentapeptide (contains aqua, glycerin, pentapeptide-3, caprylyl glycol) acetyl hexapeptide-3, Purified Diethylene Glycol Monoethyl Ether, Essential Lemon Oil, Essential Tee tree Oil, PEG 40 or Sorbitan Monolaurate, PEG-8 Caprylic/Capric, Glycerides, Laureth-9, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lactic Acid

Perspi-Sensitive pudelikesed

50 ml. Pideval kasutamisel seda kogust jätkub Teile 8 kuni 10 nädalaks, sõltuvalt kehaosade suurusest, millede higistamist soovite kaotada. 

Päritolumaa

Ameerika Ühendriigid

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus