ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Ninasse pihustatav norskamisvastane vahend

Ninasse pihustatav norskamisvastane vahend TOOTED Norskamise vastu
Hind:    14.00 EUR
Kogus:    


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Ninasse pihustatav norskamisvastane vahend Snoreeze – efektiivne vahend võitluses norskamisega. Teda kasutatakse, kui norskamise põhjuseks on nina kinnisus (külmetused, allergia, heinapalavik). Ta sobib samuti, kui norskamise põhjuseks on nina vaheseina deformatsioon. Naturaalse koostisega ninasse pihustatav norskamisvastane vahend katab ninaõõne ja laiendab hingamisteid. Pihustatav vahend Snoreeze laseb Teil ja Teie partneril rahulikult magada 8 tundi.

Miks tasub valida Snoreeze?

  • Kaitseb norskamise eest 8 tundi (või tagastame raha).
  • Efektiivsus on kinnitatud paljude laboratoorsete uuringutega.
  • Valmistatud naturaalsetest ainetest.
  • Meeldiva piparmündi maitsega.

Ninapihustusvahendi Snoreeze kasutamine

Enne kasutamist loksutage pudelikeses olevat preparaati. Pistke pihusti ots ninasõõrmesse ja vajutage dosaatorile 2 korda.  Korrake seda teise ninasõõrme jaoks. Juhul kui 2-kordne pihustamine ei andnud soovitud tulemust, korrake seda protseduuri.

Snoreeze nasal spray

TÄHELEPANU! Hoida kuivas ja jahedas kohas temperatuuril kuni 25 ºC. Hoida lastele kättesaamatus kohas.  Pihusti pumbal on väikeseid detaile. Rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele soovitame enne preparaadi kasutamist konsulteerida arsti või apteekriga.

Snoreeze koostis

Aqua, sorbitan stearate, polysorbate 60, sodium chloride, glycerine, calendula officinalis, menthyl lactate, xantham gum, cellulose gum, guar gum, thymus vulgaris, lavendula angustifolia. Vegetal origin.

Ninapihustusvahendi Snoreeze pudelikesed

Maht 10 ml. Ninapihustusvahendit Snoreeze jätkub Teile kuni 25 korraks.

Päritolumaa

Ühinenud Kuningriigid

Raha tagastamise garantii

Meie garanteerime, et Snoreeze kaitseb Teid norskamise eest isegi siis, kui teised tooted seda ei tee. Juhul kui Teie ei ole rahul selle tootega – meie tagastame Teile raha! Rohkem informatsiooni raha tagastamise kohta leiate siit.

 

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus