ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Perspi-Shield Ultra

Perspi-Shield Ultra TOOTED Higivastased
Perspi-Shield 1 tk. - 7.00 EUR
Perspi-Shield 2 tk. - 12.00 EUR
Perspi-Shield 3 tk. - 16.00 EUR


Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Higistamisvastased padjakesed Perspi-Shiel Ultra kaitsevad Teid higistamise eest kauem kui 8 tundi. Nad on väga õhukesed,  mugavad kanda, kergesti riiete külge kleepuvad, lõhnatud.

Perspi Shield

Täiuslik vorm

Konsulteerides kaenlaaluste higistamisvastaste padjakeste kandjatega, täiustati padjakesi ja hakati valmistama veelgi õhemaid,  mugavama vormiga ning nähtamatuid padjakesi, mis väga efektiivselt imendavad higi ja ei lase ei lase higilõhnal tekkida.

Riiete külge kleebitud Perspi-Shield Ultra padjakesed imendavad higi ja takistavad higi levikut riietele, kaitstes neid higiga niiskumise eest. Padjakesed on kaetud  kleepuva kihiga ning nad kleepuvad kergesti riiete pahema poole külge (särkide, pluuside, aluspesu, pintsaku jne).

Ühekordse kasutusega padjakesed Perspi-Shiel Ultra on väga õhukesed, mugava vormiga, ei tekita kriginat. Praktiliselt nad on nähtamatud,  neid võite julgesti kasutada kogu päeva ja tunda end kindlalt. 

Miks tasub valida Perspi-Shiel Ultra?

  • Kaitseb Teie riideid higiplekkide eest.
  • Mugavad, väga õhukesed, märkamatud.
  • Lihtsasti riiete külge kleebitavad.
  • Ei kahjusta riideid (isegi siidist).
  • Sobivad nii naistele kui ka meestele.

Perspi-Shiel Ultra kasutamine 

1. Pöörake riietusese pahupidi, tõstke üles kaenlaaluse õmbluse ääred ja pange riietusese tasasele kindlale aluspinnale.

2. Rebige suuremalt padjakeselt  kaitseleht ja kleepige suurem padjake riietuseseme pahemale poolele kaenlaaluse õmbluste kohta.  Tehke sama asja väiksema padjakesega, kuid kleepige ta varrukale.

3. Vajutage padjakesele 10 sekundi jooksul.  Suruge sõrmedega tugevasti padjakeste  ääri, et nad nakkuksid riiete külge.  

Ärge laske higil rikkuda oma parimaid riideid!

Kaenlaaluste padjakesed Perspi-Shield Ultra mitte ainult kaitsevad Teie kaenlaaluseid niiskumise ja higilõhna eest, vaid kaitsevad ka riideid higi ja antiperspirantide (desodorantide) plekkide eest. Kasutage padjakesi Perspi-Shield Ultra ja olete garanteeritud higistamise vastu, peale selle Teie riided näevad välja nagu uued.

Perspi-Shield Ultra kogus

 5 paari.

Päritolumaa

Valmistatud Hiinas spetsiaalse Perspi Patch Ltd. tellimuse alusel.

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus