ee | ru
perspi
Kättetoimetamine Eestis ainult 3 EUR. Tellimused telefonil +37065460406

Dandrene (kõõmavastane šampoon)

Dandrene (kõõmavastane šampoon) TOOTED Kõõma vastu
Vabandame, see kaup on juba müüdud. Kui soovite teda osta, siis palume võtta meiega ühendust telefoni teel või e-postiga info@medikos.ee

Garantēta augstākās kvalitātes un efektivitāte

Uue põlvkonna vahend Dandrene hävitab kõõma ning kaitseb peanahka seenhaiguste, juuste rasvumise, pea sügelemise ning ebameeldiva lõhna eest.  Kasutajad, kes olid pettunud reklaamitud vahenditest, on üllatunud, leides selle väga tugevalt toimiva kõõmavastase šampooni.

Miks tasub valida Dandrene?

• Efektiivselt hävitab kõõma ja ravib peanahka.
• Kaitseb juukseid rasvumise eest.
• Tugevdab juukseid.

Dandrene kasutamine

Õrnalt masseerides hõõruge šampooni Dandrene juustele ja peanahale. Peale 1-2 minuti möödumist loputage juukseid voolava veega. Korrake seda protseduuri veel üks kord. 

TÄHELEPANU! Parima tulemuse saamiseks soovitame kasutada šampooni Dandrene 3-4 korda nädalas. Šampooni kasutage ainult vajaduse korral, kõõma või peanaha sügelemise korral. Ärge kasutage šampoon Dandrene naha vigastuste korral.

Dandrene pudelikesed

175 ml.

Päritolumaa

Ameerika Ühendriigid

Kui tekib küsimusi?

Kui Teil tekib küsimusi, siis palume pöörduda e-kaupluse www.medikos.ee  personali poole telefoni teel tööpäevadel kella 09:00 – 17:00 või e-postiga ükskõik millisel kellaajal. Meie püüame Teile võimalikult kiiresti vastata.

Skype: medikosbaltic
E-post: info@medikos.ee
Telefon: +370 654 60406
Facebook: MedikosBaltic


Kirjuta kommentaar

Kommentaarides esitatakse subjektiivne arvamus. Vahendi toime võib erineda Teie unikaalsete füsioloogiliste omaduste tõttu.

Palume täita kõik tärniga tähistatud lahtrid !!!
! Nepareizi ievadījis !
E-posti aadressi ei avaldata
OSTUKORV
Meie soovitame

 Norskamise vastu  

Meie usaldus